O společnosti

 

 

Již 26 let zprostředkováváme prodej a pronájem domů, bytů, rekreačních chat i komerčních prostor. Za dobu naší existence jsme prodali více než 1000 nemovitostí a díky našim zkušenostem vás provedeme celým procesem od A do Z. Zajistíme pro vás právní servis, vyřídíme veškerou byrokracii, zdarma vám nemovitost naceníme, profesionálně nafotíme a seženeme seriózního kupce. Získáte v nás spolehlivého partnera, který vás realitním trhem rychle a bez námahy provede.

 

O realitní kanceláři Gruber

Již 25 let se pohybujeme na trhu s realitami a stále nás to baví.

Naše rodinná realitní kancelář se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí. Na realitním trhu se úspěšně pohybujeme již od roku 1996.

Co nabízíme?

  • pomoc s prodejem nemovitosti
  • odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení zdarma
  • široký výběr domů, bytů, komerčních prostor a pozemků na prodej
  • zprostředkování pronájmu domů, bytů a komerčních prostor
  • právní a finanční poradenství v oblasti realit

Klademe důraz na osobní jednání s klienty. Zaručujeme seriózní a diskrétní jednání. Postaráme se o vaši nemovitost od začátku do konce. Vždy se snažíme klientům vyjít maximálně vstříc.

Naši realitní kancelář jsme založili v roce 1996 a od té doby jsme zprostředkovali prodej více než tisícovky domů, bytů, chalup i komerčních prostor. Díky letitým zkušenostem se na nás můžete spolehnout ve všem – od zajištění právního servisu a kompletní byrokracie, nacenění nemovitosti, přes zajištění profesionálních fotek až po získání seriózního kupce.

Primárně se ale můžete těšit na spolehlivé partnery, kteří vás trhem realit rychle a pohodlně provedou. Zakládáme si na osobních vztazích, vzájemné důvěře a dlouhodobé spolupráci.

 

logo2.png