SLUŽBY

 

 

PŘÍMÝ VÝKUP NEMOVITOSTÍ ZA HOTOVÉ

ODDLUŽENÍ NEMOVITOSTÍ

ODHAD CENY NEMOVITOSTI

PRODEJ NEMOVITOSTI V EXEKUCI MIMO DRAŽBU

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE NEMOVITOSTI

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRONÁJMU BYTU


 

PŘÍMÝ VÝKUP NEMOVITOSTÍ ZA HOTOVÉ

Vykoupíme vaši nemovitost za hotové do 24 hodin

Pomůžeme vám dostat se z nepříjemné situace. Diskrétně a rychle

Každý se může v průběhu života dostat do kritické situace, dluhů či exekuce. V takovém případě je vždy nejlepším řešení co nejrychleji jednat. Od toho jsme tu my – pokud zvažujete umoření dluhů za pomocí prodeje své nemovitosti, rádi vám s tím pomůžeme. Zakládáme si na rychlé, profesionální a diskrétní komunikaci – za vaši nemovitost vám vyplatíme peníze do 24 hodin.

Jaké nemovitosti vykupujeme?

Za hotové peníze vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, stavební pozemky, zadlužené i v exekuci.


 

ODDLUŽENÍ NEMOVITOSTÍ

V případě, že jste se dostali do finanční tísně a vaše nemovitost je zatížena dluhy, exekucí, zástavou či nařízenou dražbou, obraťte se na nás. Pomůžeme vám s oddlužením nemovitosti – zprostředkujeme vám finanční prostředky na oddlužení nemovitosti či z vlastních zdrojů nemovitost vykoupíme. Jednáme rychle, profesionálně a diskrétně.


 

ODHAD CENY NEMOVITOSTI

Naše realitní kancelář vždy zdarma a bez závazků zprostředkovává vypracování odhadu ceny nemovitosti pro dědické řízení. Ve vypracování posudků máme dlouholeté zkušenosti a zajišťujeme naprostou profesionalitu. Určíme reálnou tržní cenu nemovitosti, dokážeme ale i zpracovat posudek v rámci pozůstalosti, v případě, že chce jeden z dědiců odprodat nemovitost dalšímu dědici apod.

Cena nemovitosti obecně vychází z technických parametrů nemovitosti a při posuzování se bere v potaz cena nemovitostí v okolí a cena podobného druhu nemovitosti, místní infrastruktura, samotné okolí nemovitosti aj. Výsledná cena odráží současnou situaci na realitním trhu.


 

PRODEJ NEMOVITOSTI V EXEKUCI MIMO DRAŽBU

Pokud jste se dostali do situace, kdy na vaši nemovitost byla uvalena exekuce, obraťte se na nás a svěřte nám prodej vaší nemovitosti mimo dražbu. Máme mnohaleté zkušenosti a pracujeme vždy diskrétně a profesionálně. Převezmeme za vás všechny problémy s tím spojené – vyhnete se tak dražbě nemovitosti, která by pro vás vždy znamenala ztrátu.

Díky našim bohatým zkušenostem z realitního trhu vás pomůžeme sehnat kupce vaší nemovitosti mimo dražbu.


 

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE NEMOVITOSTI

Nestresujte se byrokracií a prodejte nemovitost bez starostí. O všechno se postaráme.

Abyste prodali nemovitost rychle a za nejlepší možnou cenu, potřebujete strategii. Je proto vhodné vsadit na pomoc odborníka. Naše společnost RK Gruber se na realitním trhu pohybuje už 26 let. Specializuje se na prodej domů, bytů, pozemků, komerčních prostor a poradíme si i s prodejem atypických staveb.

Chcete rychle a bez problémů prodat nemovitost? Ozvěte se nám a společně vaši situaci probereme a vymyslíme vhodné řešení. Pokud se domluvíme, podepíšeme s vámi zprostředkovatelskou smlouvu a pustíme se do práce.

V rámci výhradní spolupráce vám zprostředkujeme prodej vaší nemovitosti. Postaráme se o veškerou administrativu spojenou s hledáním kupce od prohlídek až po přípravu smlouvy. Vy se tak nemusíte o nic starat. Zajistíme pro vás rychlý a cenově výhodný prodej vaší nemovitosti.


 

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRONÁJMU BYTU

Potřebujete pomoc s pronájmem nemovitosti? Obraťte se na nás.

Zajistíme zprostředkování pronájmu jakékoliv nemovitosti či pozemku.

Ať už máte byt, dům, pozemek či komerční prostor, který chcete pronajmout, je zapotřebí investovat čas do hledání vhodného nájemníka. Pokud se hledáním nechcete zabývat, obraťte se na nás a my vám pomůžeme najít spolehlivého nájemníka.

Díky dlouholetým zkušenostem víme, jak poznat spolehlivé jedince, kteří se o nemovitost budou vzorně starat.


logo2.png