Máte pro nás tip?

Víte o někom, kdo prodává nemovitost? Doporučte nás a dostanete od nás provizi

Dejte nám vědět
Energetický štítek zdarma při exkluzivním prodeji

Služby

Zajistíme prodej i pronájem jakékoliv nemovitosti či pozemku.

A to není všechno. Mrkněte se na naše další služby

Ať už máte byt, dům, pozemek či komerční prostor, který chcete prodat či pronajmout, vždy je zapotřebí dobrá strategie. A právě tu vám díky letitým zkušenostem můžeme nabídnout, tak abyste prodali rychle a za co nejlepší ceny. V případě, že chcete nemovitost pronajmout, pomůžeme vám najít spolehlivého nájemníka.

Zajistíme i výkup do 24 hodin

V případě, že na prodej nemovitosti z osobních důvodů spěcháte, vaši nemovitost diskrétně vykoupíme do 24 hodin  za hotové. Vykupujeme byty, domy, pozemky, zadlužené, i v exekuci.

Najděte to pravé bydlení s námi

V naší nabídce najdete aktuální seznam nabízených nemovitostí, kde si můžete vybrat mezi byty, rodinnými domy, chalupami, komerčními prostory nebo stavebními pozemky. Vlastníme více než 50 strategicky umístěných reklamních ploch, na kterých můžete inzerovat již od 2 500 Kč/ měsíčně. Třeba vaši firmu, nebo podnikáni. 

Máte nějaký dotaz?

Napište nám

Nechte toto pole prázdné

Konktaktní formulář


O realitní kanceláři Gruber

Naše realitní kancelář se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí. Na realitním trhu se úspěšně pohybujeme již od roku 1996. Nabízíme široký výběr domů, bytů, komerčních prostor a pozemků. Zajistíme zprostředkování pronájmu domů, bytů a komerčních prostor. Poskytujeme právní a finanční poradenství v oblasti realit. Klademe důraz na osobní jednání s klienty. Zaručujeme seriozní a diskrétní jednání.

Kontaktní informace

Realitní kancelář Karel Gruber
Renneská třída 29
639 00 Brno
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
Pondělí-čtvrtek: 9-17 hodin
Pátek: 9-16 hodin
(+420) 608 770 967
(+420) 608 769 723