Máte pro nás tip?

Víte o někom, kdo prodává nemovitost? Doporučte nás a dostanete od nás provizi

Dejte nám vědět
Energetický štítek zdarma při exkluzivním prodeji

Reklamní plochy

Přestaňte být neviditelní!
Využijte našich strategicky umístěných reklamních ploch

Stará dobrá venkovní reklama hraje výraznou roli i v dnešním světě, plném online inzerce. Naše billboardy a reklamní plochy se nachází na frekventovaných místech, kde je nepřehlédnou motoristé, lidé jedoucí v autobusech či šalinách a samozřejmě chodci.

Několik billboardů najdete v samém centru města, přímo u ústředního autobusového nádraží a v okolí, ale samozřejmě i u strategických silnic v dalších městských částích od Bohunic až po Líšeň. Podívejte se na mapu a vyberte si z více než 50 reklamních ploch místa, která vám nejvíce vyhovují.

Již od 2500 Kč měsíčně

Venkovní reklama je nejen účinná, ale také cenově výhodná. Reklamní plochu si od nás můžete pronajmout již od 2500 Kč měsíčně. Prohlédněte si mapu a vyberte si tu svou lokalitu - třeba tu která je blízko vaší firmě.

Napište nebo zavolejte a domluvíme se spolu na podrobnostech. Tak, aby vaše venkovní reklama byla doopravdy účinná.

Nechte toto pole prázdné

Konktaktní formulář


O realitní kanceláři Gruber

Naše realitní kancelář se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí. Na realitním trhu se úspěšně pohybujeme již od roku 1996. Nabízíme široký výběr domů, bytů, komerčních prostor a pozemků. Zajistíme zprostředkování pronájmu domů, bytů a komerčních prostor. Poskytujeme právní a finanční poradenství v oblasti realit. Klademe důraz na osobní jednání s klienty. Zaručujeme seriozní a diskrétní jednání.

Kontaktní informace

Realitní kancelář Karel Gruber
Geislerova 1
615 00 Brno Židenice
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
Pondělí-čtvrtek: 9-17 hodin
Pátek: 9-16 hodin
(+420) 777 670 967
(+420) 608 770 967