Máte pro nás tip?

Víte o někom, kdo prodává nemovitost? Doporučte nás a dostanete od nás provizi

Dejte nám vědět
Energetický štítek zdarma při exkluzivním prodeji

Prodej nemovitostí

Prodejte vaši nemovitost s námi
Stres nechte na nás. My vaší nemovitost prodáme, vy si jen užijete peníze

Prodej nemovitosti vyžaduje strategii, tak, abyste prodali rychle a za co nejlepší cenu. Proto je dobré vsadit na pomoc odborníka. V RK Gruber máme více než 20 let zkušeností s prodejem domů, bytů, pozemků, komerčních prostor a poradíme si i s prodejem netypických staveb.

Jak to u nás probíhá?

Přemýšlíte nad prodejem nemovitosti? Tak nám zavolejte nebo napište a všechno spolu nezávazně probereme – úplně v klidu, u šálku dobré kávy.

Nejprve nám povíte, o jakou nemovitost se jedná a jaká je vaše představa. Poté pro vás zdarma vypracujeme odhad ceny nemovitosti a v případě, že se jedná o dům, i energetický štítek. A pak to všechno náš profesionální fotograf precizně vyfotí.

Následně vytvoříme a zveřejníme inzerát a postaráme se o veškerou administrativou spojenou s hledáním kupce od prohlídek až po přípravu smlouvy. A vy si pak jen užijete získaných peněz.

Chci výhodně prodat

Chcete nemovitost pouze pronajmout?

Pokud máte zájem o pronájem vaší nemovitosti, rádi vám s tím pomůžeme. Díky dlouholetým zkušenostem víme, jak poznat spolehlivého nájemce, který se o nemovitost bude vzorně starat.

Chci pomoct s pronájmem

Nechte toto pole prázdné

Konktaktní formulář


O realitní kanceláři Gruber

Naše realitní kancelář se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí. Na realitním trhu se úspěšně pohybujeme již od roku 1996. Nabízíme široký výběr domů, bytů, komerčních prostor a pozemků. Zajistíme zprostředkování pronájmu domů, bytů a komerčních prostor. Poskytujeme právní a finanční poradenství v oblasti realit. Klademe důraz na osobní jednání s klienty. Zaručujeme seriozní a diskrétní jednání.

Kontaktní informace

Realitní kancelář Karel Gruber
Renneská třída 29
639 00 Brno
Zobrazit na mapě

Pracovní doba:
Pondělí-čtvrtek: 9-17 hodin
Pátek: 9-16 hodin
(+420) 608 770 967
(+420) 608 769 723