picture

Prodej nemovitostí

Prodejte vaši nemovitost s námi

Nestresujte se byrokracií a prodejte nemovitost bez starostí. O všechno se postaráme.

Abyste prodali nemovitost rychle a za nejlepší možnou cenu, potřebujete strategii. Je proto vhodné vsadit na pomoc odborníka. Naše společnost RK Gruber se na realitním trhu pohybuje už 25 let. Specializujeme se na prodej domů, bytů, pozemků, komerčních prostor a poradíme si i s prodejem atypických staveb.

Jak postupujeme

Chcete rychle a bez problémů prodat nemovitost? Ozvěte se nám a společně vaši situaci probereme a vymyslíme vhodné řešení.

Nejprve nám řeknete, o jakou nemovitost se jedná a jaké jsou vaše představy ohledně prodeje. My vám pak zdarma vypracujeme odhad ceny nemovitosti. V případě, že se jedná o dům, dostanete od nás i energetický štítek. Náš fotograf posléze celou nemovitost profesionálně nafotí.

Následně pro vás vytvoříme inzerát, který posléze zveřejníme. Postaráme se o veškerou administrativu spojenou s hledáním kupce od prohlídek až po přípravu smlouvy. Vy se tak nemusíte téměř o nic starat. Zajistíme pro vás rychlý a cenově výhodný prodej vaší nemovitosti.

Chci výhodně prodat

Chcete nemovitost pouze pronajmout?

Rádi vám pomůžeme i v případě, že chcete svou nemovitost pronajímat, ale nechcete se zabývat hledáním vhodných nájemců. Díky dlouholetým zkušenostem víme, jak poznat spolehlivé jedince, kteří se o nemovitost budou vzorně starat.

Chci pomoct s pronájmem

picture

Napište nám

Ozveme se vám do 24h

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.